Piszę

Aktywne lato z Kurierem Szczecińskim

image_pdfimage_print

Jestem bardzo szczęśliwa, że zostałam wyróżniona i mogłam przez całe wakacje, dzielić się swoim sposobem na życie na łamach Kuriera Szczecińskiego. Prowadzenie rubryki “fitness oczami Ani Niemczynow” przyniosło mi wiele satysfakcji, pozytywnej energii i radości. Otrzymałam wiele fantastycznych maili i zbliżyłam się wirtualnie do czytelników Kuriera. Mam nadzieję, że jest to początkiem mojej przygody ze światem dziennikarskim i chociaż dziennikarką nie jestem, to dołożę wszelkich starań aby moje publikacje nie leżały na dnie szuflady, lecz aby były czytane. 

Możliwość dzielenia się pasją jest dla mnie szczególnie ważna. Sposób na życie jaki przedstawiam ma sprawiać radość. Poczucie, że robię coś, co zmienia życie innych ludzi mojemu życiu nadaje sens. Nie ma większej nagrody niż uśmiech szczęśliwego człowieka. 

Całej redakcji Kuriera Szczecińskiego składam ogromnie podziękowania za zaufanie, którym mnie obdarzono. Współpraca przebiegała sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Za nadzór redaktorski dziękuję Ewelinie Kolanowskiej, każdą radę wzięłam sobie do serca. 

Zachęcam do przeczytania dwóch ostatnich artykułów z dn. 19 i 26 sierpnia 2015 r. i proszę…trzymajcie za mnie kciuki bo pisanie jest tym, co po aktywności fizycznej sprawia mi ogromną satysfakcję 🙂 

FullSizeRender-1

FullSizeRender

Ściskam ciepło

Ania 

528total visits,1visits today

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aby dodać komentarz rozwiąż zadanie * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

CommentLuv badge