Bez kategorii

Fotografia – moja pasja, moja praca

image_pdfimage_print

Na początku chciałabym bardzo podziękować Ani za możliwość opublikowania moich prac na jej blogu. Anię poznałam kilka lat temu, na sesji ciążowej jak czekała na narodziny Lili. Od tamtej pory współpracujemy ze sobą. Można powiedzieć, że stałam się jej rodzinnym fotografem :). Dodatkowo jeszcze opracowałam dla Ani blog. Kilka dni temu miałam przyjemność uwiecznić na zdjęciach jej wyjątkowy dzień – ślub, dziękuję Aniu za to. We wpisie tym opisuję jaką fotografią głównie się zajmuję i jak wygląda moja praca.

Zajmuję się przede wszystkim fotografią ciążową, noworodkową, dziecięcą, rodzinną, portretową. Możliwość uwiecznienia na zdjęciach Waszych chwil jest dla mnie czymś wyjątkowym, czuję się wyróżniona, że właśnie do mnie przyszliście. W fotografii najważniejsze dla mnie są emocje, miłość, szczęście, ten moment… Na zdjęciach musi pojawić się to coś… Fotografie wykonuję głównie przy świetle dziennym, gdyż jest po prostu najlepsze. Jeśli chcę uzyskać konkretny efekt uruchamiam lampy błyskowe. Podczas sesji noworodkowych i dziecięcych pracuję przy świetle naturalnym, by nie stresować dodatkowo małych modeli. Podczas sesji nigdy nie popędzam, wszystko robię na spokojnie, cierpliwie czekam na ten moment. Z trochę starszymi dziećmi staram się bawić, rozśmieszać, by mi zaufały. Jest to bardzo ważne, by zdjęcia były szczere, pełne radości.

Może zabrzmi to banalnie, ale ja kocham to co robię, czuję się spełniona. Możliwość poznawania Was jest czymś wartościowym dla mnie, uwielbiam słuchać Waszych historii. Po każdej sesji czuję się wyróżniona, że mogłam Was wysłuchać, dziękuję. Jakbym miała coś Wam doradzić, to róbcie to co kochacie, trzymajcie się swoich przekonań, bądźcie pewne siebie i nigdy się nie poddawajcie. Nie zwracajcie uwagi na innych, co o Was powiedzą. Negatywne opinie mogą podciąć skrzydła, a tak naprawdę są one przejawem zazdrości, że nam się udało. Wiem, że nie jest to wszystko łatwe, ale starajcie się o tym pamiętać.

Zapraszam do obejrzenia moich prac oraz do zajrzenia na mojego bloga – www.Gajdzinska.pl
Do zobaczenia
Ania Gajdzińska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1097total visits,1visits today

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aby dodać komentarz rozwiąż zadanie * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

CommentLuv badge