Home KSIĄŻKI „Ciche cuda – z zachwytu nad życiem”

„Ciche cuda – z zachwytu nad życiem”

Przez Anna H. Niemczynow

Człowiek ma prawo do wszystkich emocji. Ma też prawo do uznania swoich krzywd i stanięcia w PRAWDZIE.

Trudy dzieciństwa, anoreksja, bulimia, uzależnienie od sportu, nieudane małżeństwo, samotne macierzyństwo, wieloletnia terapia jako osoby współuzależnionej i wiele innych, nie odniosły zwycięstwa nad pełnym radości uśmiechem.

Autorka znana z niebywałego autentyzmu, dzieląc się skrawkami ze swojej codzienności, łamie stereotypy dotyczące osób pochodzących z trudnych środowisk. Swoim zwyczajem nie unika niewygodnych tematów, a jej odważne szczerość, wylewność i humor inspirują do poddania się refleksji nad własnym życiem.

Napisane z gawędziarskim talentem opowieści o drodze zwykłej dziewczyny, która mimo licznych upadków stara się żyć życie ze swoich marzeń, niewątpliwie rozbudzają nadzieję.

Optymizm bijący z szokujących faktów, został przekuty w CICHE CUDA. A te zdumiewają, otwierają szeroko oczy i nie pozwalają oderwać się od lektury. Niemczynow wciska w fotel i…czyni to z niebywałym wdziękiem.

Książka do nabycia tutaj 

2 komentarze

Ewa 23 października 2023 - 21:23

Pani Aniu Kochana po stokroć dziękuję za książkę ” Ciche cuda – z zachwytu nad życiem” . Książkę przeczytałam jednym tchem, a Pani słowa trafiły prosto w moje serce napełniając je nadzieją i światłem. Dziękuję, że podzieliła się Pani swoimi doświadczeniami i trudami życia… Lektura tej książki niewątpliwie pozwoliła mi wiele zrozumieć i przyniosła ulgę . Od teraz wszystkie swoje troski i trudy życia powierzam Bogu. Jestem ogromnie wdzięczna, że ta książka przyszła do mnie. Tak przyszła ,bo gdy tylko na nią spojrzałam, poczułam, że muszę ją przeczytać, a nie znałam wcześniej Pani twórczości. Dziękuję. Dziękuję. Dziękuję i proszę o więcej… Z miłością. Ewa

Odpowiedz
Anna 9 listopada 2023 - 17:13

Dzień dobry. Gdzie można kupić ?

Odpowiedz

Zostaw komentarz