Home MAGIA CODZIENNOŚCI Gotowa na wyzwanie – Adidas Climacool

Gotowa na wyzwanie – Adidas Climacool

Przez Anna H. Niemczynow

Kilka miesięcy temu wzięłam udział w konkursie, organizowanym przez markę Adidas Climacool. Zadaniem konkursowym, było stworzenie filmu bądź zdjęcia, którego przesłanie miało oznaczać, że jestem gotowa na wyzwanie.

Wzięłam udział w konkursie i…zapomniałam o nim 😉

Jak się później okazało, znalazłam się w gronie 10 dziewczyn, które zasłużyły na nagrodę główną, w postaci zaproszenia na trening poprowadzony przez Ewę Chodakowską. Organizatorzy konkursu próbowali mnie powiadomić o wygranej,już tydzień przed treningiem jednak…ja zakręcony człowiek nie czytałam wiadomości… 😉

O tym, że wezmę udział w treningu dowiedziałam się zatem dzień wcześniej o godz. 16.00 – trening zaplanowany był na kolejny dzień na godz. 18.00!!! 😉

Dzięki pomocy mojego kochanego męża i mojej cudownej przyjaciółki, pojechałam do Warszawy przeżyć fantastyczną przygodę. Dla mnie, odpowiedzialnej matki, było to istne szaleństwo, które jednak pokazało, że nie ma rzeczy niemożliwych i jeśli naprawdę czegoś chcemy, możemy to zrobić.

Spotkanie z Ewą było pełne emocji i fantastycznej energii. Cieszę się, że miałam okazję porozmawiać z nią osobiście. Jest taka..normalna, zwyczajna, nie gwiazdorzy, nie wywyższa się. Powiedziałabym nawet, że momentami bywa onieśmielona.

Cieszę się bardzo, że mogłam poznać pozostałe laureatki konkursu. Niektóre z nich, znałam wcześniej z ich profili na instagramie.

Spontaniczny wypad do Warszawy zaliczam do udanych. Zobaczyłam na własne oczy, jak wygląda przygotowanie takiego wydarzenia, będąc naocznym świadkiem jego kulis.

Dziękuję marce Adidas Climacool za to szczególne wyróżnienie. Bez wątpienia przeżyłam fascynująca przygodę.
Ania

IMG_6871

IMG_6887

IMG_6824

IMG_6825

IMG_6870

IMG_6831

IMG_6863

IMG_6877

FullSizeRender

IMG_6888

FullSizeRender-1

 

Mogą Cię również zainteresować

1 komentarz

AdamA - jeansy 1 listopada 2016 - 21:23

No gratuluję. Fantastyczne zdjęcia, dużo pozytywnej energii. Fajny ten Twój blog.

Odpowiedz

Zostaw komentarz