W moim świecie

Heide Park – Soltau “Ocalić wspomnienia od zapomnienia”

Każdy wyjazd rodzinny chciałabym zamknąć w samym sercu siebie i ocalić od zapomnienia. Chwile spędzone razem mają w sobie magię, i potrafią naładować pozytywną energią na długie dni. Czas który poświęcamy sobie, jest magiczny i celebrując każdą chwilę wzruszam się, dziękując za to co mam. Przedostatni weekend wakacji spędziłam z rodziną w Heide Parku położonym w północnych Niemczech, zlokalizowanym niedaleko miasta Soltau, blisko Hamburga. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Była to już nasza druga wycieczka do tego fantastycznego miejsca. Ostatnim razem byliśmy tu trzy lata temu, kiedy byłam w ciąży z naszą córeczką Lilianką. Mój stan wykluczał zabawę na wysokim poziomie adrenaliny. Wtedy mój mąż obiecał mi, że jeszcze kiedyś tu wrócimy. 

Tak też się stało i w miniony weekend miałam okazję szaleć na “prawie” wszystkim. Piszę prawie, ponieważ raz stchórzyłam i nie wsiadłam na rollerkostera. Kibicowalam z dołu swoim mężczyznom i…przyznam szczerze, teraz trochę żałuję. Z uwagi na fakt, że nie było z nami naszej Lilianki wierzę, że jeszcze kiedyś tam wrócimy, aby pokazać jej miejsce, gdzie uśmiech nie znika ludziom z twarzy. 

Udało się nam uchwycić pękne chwile, którymi chciałabym się z Wami podzielić smiley

Nie byłabym sobą, gdyby nie było chociaż maleńkiego elementu ćwiczeń Tonique twórczości własnej radosnej 

Naszą wycieczkę zakończyliśmy spacerem po pięknym Hamburgu smiley

zdjęcie 2-1

W niedzielę wróciliśmy szczęśliwie do domu. W drodze powrotnej układałam w głowie swoje marzenia. Jestem mamą dwójki dzieci, ale cały czas zachowuję w sobie radość dziecka i…nigdy nie przestaję naiwnie marzyć. To był piękny czas. Czas, który wzbudził cudowne emocje, do których będę wracać w chwilach, w których będę chciała poprawić sobie nastrój. Codzienność jest dla mnie drogą do takich właśnie momentów. W swojej codzienności buduję w głowie obrazy, jakie chciałabym zobaczyć w realnym życiu. Nie zastanawiam się nigdy, jak do tego dojdzie…po prostu marzę…w marzeniach jestem wolna i nieograniczona. Jestem kimkolwiek chcę być. Bo “fantazja przecież jest od tego, aby bawić się na całego”. Tak więc bawię się, i Tobie z całego serca także tej zabawy życzę !!! heart

ToBie Fit Ania 

3057total visits,2visits today

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aby dodać komentarz rozwiąż zadanie * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

CommentLuv badge