Home KSIĄŻKI „Powiedz życiu tak, Lili”

„Powiedz życiu tak, Lili”

Przez Anna H. Niemczynow

Lilianna Berg jest niepoprawną poszukiwaczką szczęścia bez powodu. Głęboko wierzy, że przyszła na świat po to, aby czerpać radość pełnymi garściami i obdarowywać nią innych.

Mimo codziennych trosk, w każdym doświadczeniu potrafi odnaleźć coś wartościowego. Nie buntuje się przeciwko temu, czego doświadcza, lecz dziarsko płynie z prądem życia.

Bo aby było ono piękne, trzeba mówić TAK. Trzeba być elastycznym na to, co nam przynosi, i trzeba wierzyć, że kocha nas takimi, jacy jesteśmy. BO JESTEŚMY CUDEM!

Spotkanie z radosną i pogodną Lili dodaje odwagi, energii i mocy do tego, aby wreszcie wyjść z cienia. Bo życie jest tylko jedno i tylko od nas zależy, czy przyjmiemy dary, jakie chce nam ofiarować.

Przestań się buntować. Powiedz TAK i żyj pięknie. Tak, jak Lili i jej barwni przyjaciele.

W książce znajdziesz 52 iluminacje!
Sugestie nowych zachowań, postaw i działań, które wprowadzone w życie, znacznie wpłyną na jego jakość.

Powieść do nabycia tu.

 

3 komentarze

Alicja 14 stycznia 2020 - 16:56

Szanowna Pani Anno,
Bardzo Pani dziękuję za książki ” Życie Cię kocha Lili ” oraz ” Powiedz życiu tak,Lili ” dzięki tym książkom podniosłam się z letargu i głębokiego przygnębienia ,które towarzyszyło mi pod koniec 2019 r.
Te dwie książki znalazłam w mojej miejskiej bibliotece publicznej.
A ja kocham czytać książki.
Przeczytałam również „Dziewczyna z warkoczami ” ( super mega wesoła 🙂 )oraz „Jej portret ”
Mamy styczeń 2020 r. a ja się czuję coraz lepiej i jestem co raz silniejsza.
Dziękuję za ten” podszept „w postaci tych dwóch książek o Lili ! one dały mi nadzieję, że warto walczyć o marzenia i być silnym i nigdy się nie poddawać !
Z wyrazami szacunku,
Alicja St.

Odpowiedz
Anna H. Niemczynow 15 stycznia 2020 - 08:26

Wzruszyłam się czytając Pani słowa. Nawet Pani nie wie, jak wiele dla mnie znaczą. Zawsze, kiedy siadam do pisania najpierw modlę się o to, aby przez moje dłonie płynęły słowa, które przyniosą dobro. Jak widać, Stwórca mnie słucha <3 To piękne, dobre, wspaniałe. Pani Alicjo, tak bardzo się cieszę. Przytulam Panią do serca i dziękuję po stokroć za nasze wielokrotne spotkania za sprawą słowa pisanego. Dziękuję, Dziękuję, Dziękuję.
PS Jeśli mogłabym coś polecić, to myślę, że dziennik "Sto dni wdzięczności" jest dla Pani. To książka inna od wszystkich i byłabym uradowana, gdybyśmy mogły napisać ja wspólnie <3 Proszę po nią sięgnąć. Tam jest miejsce na własne zapiski. Dzięki nim mamy możliwość przyjrzenia się sobie z bliska, od wewnątrz. To bardzo ważne <3

Ania

Odpowiedz
Magda 8 stycznia 2024 - 13:22

Kochana Pani Aniu!
W moim życiu nie przeczytałam piękniejszych książek od tych z historią Lilianny. Dają one tyle chęci do życia, że to aż niemożliwe. Wspaniałe porady, które powoli włączam do mojej rzeczywistości. Niedawno pochowałam moją ukochaną mamę i będąc w totalnym dołku, w poczuciu beznadziejności, trafiłam na Pani książki. Dzięki nim zaczęłam patrzeć inaczej na wszystko, co mnie otacza.

Może szykuje się kolejna część historii mojej ulubionej bohaterki? Oj byłoby cudownie. ☺️
Teraz zabieram się za kolejną książkę Pani autorstwa.

Dziękuję za przecudowne chwile z Pani wspaniałym talentem.
Ściskam bardzo mocno! ????????

Odpowiedz

Zostaw komentarz