Home MAGIA CODZIENNOŚCICICHE CUDA Spotkanie autorskie w Kołobrzegu 09 marca 2018 r.

Spotkanie autorskie w Kołobrzegu 09 marca 2018 r.

Przez Anna H. Niemczynow

Kołobrzeg jest dla mnie wyjątkowym miastem. Kocham tamtejszy klimat, spacerowanie uliczkami, wdychanie zapachu morskiej bryzy. Naprawdę odpoczywam w tym mieście, mimo iż powinno mi się kojarzyć z pracowniczą katorgą 😉 Przeżyłam w Kołobrzegu wiele trudnych, ale i pięknych chwil. Może dlatego mam do tego miasta taki sentyment?

Kiedyś spacerowałam w pobliżu biblioteki i marzyłam, że może kiedyś, może ja? Kto wie? Wyobraźnia człowieka ma potężną moc. Jestem dowodem na to, że wizualizacja marzeń naprawdę działa.

Jeśli ktoś pragnie zgłębić ten temat, polecam cudowną książkę autorstwa Shakti Gawain noszącą tytuł „Twórcza wizualizacja”.

„Każda chwila Twego życia jest nieskończenie twórcza, wszechświat zaś jest niezmiernie szczodry. Wyraź tylko wystarczająco jasno swoją prośbę, a wszystko, czego pragniesz całym sercem, zostanie spełnione”

Dziękuję za to spotkanie kochani czytelnicy. Było naprawdę fascynujące. Ilość pytań od Was bardzo mnie zaskoczyła. Dziękuję całym sercem, że ze mną byliście. Bez Was moi wspaniali czytelnicy, nie byłoby mnie piszącej.

Dziękuję, dziękuję, dziękuje.

Zawsze powtarzam, że czas poświęcony drugiemu człowiekowi, jest najpiękniejszym prezentem. Jestem Wam wdzięczna za poświęcenie mi swojego czasu.

Dziękuję Pani Halinie Filip, za zaproszenie. To dla mnie wyróżnienie i wielki zaszczyt. Całym sercem dziękuję, dziękuję, dziękuję.

Ściskam całym sercem

z miłością
Ania

 

Mogą Cię również zainteresować

Zostaw komentarz