Home KSIĄŻKI „Uśpione namiętności”

„Uśpione namiętności”

Przez Anna H. Niemczynow

Izabelle Walter, świeżo upieczona wdowa, nigdy nie pracowała zawodowo. Wszystko więc wskazuje na to, że po śmierci męża opiekę nad nią roztoczy czworo ich wspólnych dzieci.

Rodzeństwo wpada na pomysł, który pozornie nie ma wad. Izabelle zamieszka u każdego z nich na dwa i pół miesiąca w roku, natomiast pozostałe dwa miesiące spędzi na zorganizowanych i sfinansowanych przez nich czworo wakacjach. Realizacja planu idzie gładko do momentu, w którym Izabelle po raz pierwszy w życiu znajduje w sobie siłę, by wyrazić własne zdanie.

„Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie” – zdaje się mówić autorka poprzez karty opowieści. Jest zabawnie, odważnie i lirycznie, niczym w najlepszym spektaklu.

Anna H. Niemczynow po raz kolejny wyciąga dłoń do poszukujących swojej drogi kobiet. Szepcze im do ucha: „Odwagi, zrób pierwszy krok w stronę namiętności swego serca, a zabawa życia dopiero się zacznie”.

 

2 komentarze

Elżbieta 17 listopada 2022 - 11:01

Witam serdecznie, czy książki można kupić bezpośrednio u Pani, czy tylko w księgarni. Pani optymizm działa na mnie jak balsam. Serdecznie pozdrawiam Ela

Odpowiedz
Anna H. Niemczynow 24 listopada 2022 - 11:48

Kochana Elu, moje książki można kupić jedynie w księgarniach. Ja ich nie sprzedaję, ja je tylko piszę. Po stokroć dziękuję, że chcesz mnie czytać. Moc miłości wysyłam.

Odpowiedz

Zostaw komentarz