Home KSIĄŻKI „Którędy do raju”

„Którędy do raju”

Przez Anna H. Niemczynow

Elżbieta marzy o podróżach. Choć odnosi sukcesy jako felietonistka, ma dość codzienności kręcącej się wokół domu i dzieci. Wyczekana wyprawa, na którą zaprosił ją mąż, zaczyna się w urokliwym słoweńskim mieście Bled. Nic nie zapowiada tragedii. Elżbieta jeszcze nie wie, że lada moment zacznie się dla niej walka z czasem, barierą językową i procedurami… A na jaw wyjdą kolejne tajemnice, o których dotąd nie miała pojęcia.

W tej historii intymne emocje wrażliwej bohaterki zostają wystawione przez los do walki z brutalną rzeczywistością. Anna H. Niemczynow, w nieco kryminalnej odsłonie, po raz kolejny udowadnia, że siła i determinacja jest kobietą. Którędy do raju to opowieść o nadzwyczajnej osobie wrzuconej w wir wydarzeń, o których wielu pomyśli: „Przecież to niemożliwe”.

1 komentarz

Katarzyna 20 maja 2022 - 21:35

Aniu jestem Twoją fanką od zawsze.Jeszcze kiedy byłaś instruktorka fitness i prowadziłaś stronę na fejsbooku.Twoja pierwsza książka W maratonie życia to moja ulubiona do teraz bo ta Którędy do raju chyba jeszcze piękniejsza.Skradła moje serce,bo znowu mam wrażenie,że przeplatłaś trochę swojego życia prywatnego i trochę fikcji tak jak w pierwszej książce.Oczywiście mam i przeczytałam Twoje wszystkie książki.Pozdrawiam i czekam na więcej.Kocham ❤️❤️❤️

Odpowiedz

Zostaw komentarz