Home MAGIA CODZIENNOŚCICICHE CUDA Na ziemi jest O NIEBO LEPIEJ!

Na ziemi jest O NIEBO LEPIEJ!

Przez Anna H. Niemczynow

Po pierwsze: Przysięgam kierować się w życiu miłością, nie strachem.

Po drugie: Przysięgam, że nie będę martwić się na zapas. Niech każdy dzień sam o siebie się troszczy. To nie jest łatwe, wiem. Ale przejechanie samochodem siedmiuset kilometrów bez ujrzenia naraz całej trasy wydaje się niemożliwe. A jednak milionom ludzi na świecie codziennie się to udaje. Wystarczy światło serca i większość drzwi staje przed nami otworem. 

Po trzecie: Przysięgam mieć miękkie serce dla wszystkich. Nawet dla tych, na których się zawiodłam. Każdego dnia spotykam mnóstwo ludzi, którzy po ludzku mnie wkurzają. Nieodpowiedzialne matki, egoistyczni ojcowie, samolubni urzędnicy. Czy to wystarczający powód do tego, aby się na nich dąsać? Wolę myśleć, że nie pojawili się na mojej drodze przez przypadek. Raczej po to, abym mogła się czegoś nauczyć. 

– Po czwarte: Przysięgam więcej słuchać, a mniej mówić. Bóg jest mądry. Wiedział, co robi, dając mi jeden język i dwoje uszu. 

Po piąte: Przysięgam być wdzięczną i chwalić dostatek, który do mnie przychodzi. Walka z ego jest trudna, lecz warto ją podejmować każdego dnia.

Po szóste: Przysięgam nie zapomnieć o tym, że najlepszymi sześcioma lekarzami, których Bóg nam zsyła w darze, są: promienie słońca, świeże powietrze, woda, odpoczynek, zdrowa dieta i wysiłek fizyczny. Nie będę zatem marudzić przy gimnastyce.

Po siódme, ostatnie: Przysięgam nie opuszczać strefy komfortu, kiedy moje serce zapragnie się w niej schronić. Dzisiejszy świat zachęca nas do tego, aby działać szybciej, mocniej, bardziej, lepiej. A my jesteśmy przecież tylko ludźmi. Superbohaterowie, którzy nigdy nie śpią, istnieją tylko w bajkach. 

 

Te słowa umieściłam w powieści „Jeszcze w zielone gramy”.

Staram się przestrzegać tego o czym piszę, ale bywa, że zapominam o tych mądrościach i też błądzę… czasami upadam – jak my wszyscy!

Dlatego codziennie w medytacji przypominam sobie o tym, co ważne. A Ważne jest samo życie. To, że tu jesteśmy i że możemy oddychać ziemskim powietrzem. Wierzę w niebo, to fakt. Może kiedyś tam byłam? Nie pamiętam…
W związku z tym, póki żyję, uparcie będę powtarzać, że na ziemi jest O NIEBO LEPIEJ!!!

Tulę Was do serca z miłością

Wasza Ania

Mogą Cię również zainteresować

3 komentarze

Anna 23 kwietnia 2021 - 12:52

Witam Pani Aniu
mam może dość osobiste pytanie ….
chciałam zapytać czy zawsze była Pani tak uduchowioną, wierzącą osobą czy coś u Pani spowodowało tak silną wiarę ?

Odpowiedz
Anna H. Niemczynow 1 maja 2021 - 11:37

Wiara wzrasta wraz z człowiekiem, który pragnie ją pielęgnować, Aniu <3 Tulę Cie mocno do serca <3

Odpowiedz
Marlena 11 maja 2021 - 10:26

Dziękuje :*

Odpowiedz

Zostaw komentarz